Biljke Mesozderke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biljke Mesozderke

Forum za ljubitelje Biljaka mesozderka
 
Engleska verzijaEngleska verzija  PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Biljke Mesozderke
Novosti
Trenutno nema novih vesti
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 13 dana Pet Mar 10, 2023 1:14 pm
Statistike
Imamo 57 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je qazxsw12

Naši korisnici su poslali ukupno 294 članaka u 60 teme
Facebook
Facebook grupa
Baneri

 

 POMOC U VEZI BILJKE

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
chkode
Novi clan
Novi clan
avatar


Broj poruka : 3
U.C.B.M. Poeni : 4902
V.I.P. Poeni : 0
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 31
Lokacija Lokacija : Beograd

POMOC U VEZI BILJKE  Empty
PočaljiNaslov: POMOC U VEZI BILJKE    POMOC U VEZI BILJKE  EmptyPon Jan 03, 2011 4:27 pm

Pozdrav prvenstveno svima Smile Ja sam Aleksandar ... Sto se tice samih biljaka ,da budem iskren samo znam za rec Mesozderka ..tako da sam ja ovde izgubljen No ali se nadam da cu usavrsiti znanje u vezi ovih prelepih zivih stvorenja Smile naime da li bi mogao neko za pocetak da mi kaze gde bih mogao da kupim mesozderku,voleo bih vise da kupim da samu biljku jel iskreno nisam spreman da budem u neizvesnosti da posadaim seme i cekam da proklija Laughing ali opet dobro dosla bi mi i ta informacija makar seme Smile sta da se radi ..zivim u Beogradu ,tako da vas molim da mi sto pre odgovorite na informaciju ,molim vas rabbit gde ima da se kupi i red vilicine kolko bi to kostalo unapred sam vam zahvalan i svima srecna nova 2011 godina i sve najlepse i ostali novogodisnji praznici santa
Nazad na vrh Ići dole
cephastron
Admin
Admin
cephastron


Broj poruka : 131
U.C.B.M. Poeni : 6641
V.I.P. Poeni : 88
Datum upisa : 21.03.2010
Godina : 27
Lokacija Lokacija : Krusevac
Hobi Hobi : Biljke mesozderke

POMOC U VEZI BILJKE  Empty
PočaljiNaslov: Re: POMOC U VEZI BILJKE    POMOC U VEZI BILJKE  EmptyPon Jan 03, 2011 4:40 pm

Kao prvo Dobrodosao na forum

Biljke mesozderke su postale mesozderke zato sto nisu imale dovoljno hranjivih materija u supstratu. Sto znaci da njima treba treset pH vrednosti 3.5-4.5. Voda koja se koristi je kisnica ili demineralizovana voda (nikako obicna voda). Svetlost je najcesce direktna. E sada po vrstama imas tacan uzgoj ako ti se svidja npr. Dionaea muscipula. Najbolji text ti je ovde KLIK OVDE . Dionaea muscipula izgleda otprilike ovako
Smile Very Happy

POMOC U VEZI BILJKE  67792_168042619877343_100000148171972_592438_1367658_n
Nazad na vrh Ići dole
https://biljkemesozderke.serbianforum.info
 
POMOC U VEZI BILJKE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nabavka biljke
» Stetocine koje napadaju nase biljke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Biljke Mesozderke :: Biljke mesozderke :: Biljke mesozderke-
Skoči na: